logo_vizitkarte
sociala_atbildiba

Sociālās atbildības standarta SA 8000 ieviešana uzņēmumā ir saistīta ar uzņēmuma reputāciju, jo šī standarta iegūšana apliecina uzņēmuma rūpes par darbiniekiem un darba vidi. Standarta SA 8000 ieviešana uzņēmumā liecina, ka tajā nepastāv mobings, bosings vai diskriminācija, darba vide ir patīkama darbiniekiem, uzņēmumā netiek izmantots bērnu darbaspēks, kā arī netiek praktizēta piespiedu darba veikšana.

Standarta SA 8000 esamība uzņēmumā nozīmē labu darba apstākļu nodrošināšanu un pretimnākošu attieksmi pret darbiniekiem. Standartā SA 8000 atslēgas vārds ir “cilvēks” (darbinieks), jo tiek domāts par to, kā darbinieks jūtas savā darbavietā, un kā darba vidi padarīt viņam piemērotu.

Citās Eiropas Savienības valstīs SA 8000 standarta iegūšana ir diezgan izplatīta, jo šī standarta esamību pieprasa gan sadarbības partneri, gan investori tādējādi pārliecinoties par uzņēmuma reputāciju visaugstākajā līmenī.

SIA “Leilands un Putnis” speciālisti palīdzēs ieviest Sociālās atbildības standartu SA 8000 Jūsu uzņēmumā, un sniegs konsultācijas par tieši Jūsu uzņēmuma darbības jomai atbilstošāko risinājumu.

SA 8000 Social Accountability (Sociālā Atbildība) ir starptautisks standarts, ko izmanto, lai auditētu un sertificētu uzņēmuma atbilstību...

Lasīt vairāk