Mūsdienu uzņēmējdarbības vide ir arvien mainīga. Uzņēmuma vadītājs ir tas, kurš visvairāk saskaras ar biznesa vides izaicinājumiem ik dienas. 

Stress, neveiksmes un pārslodze ir pazīstami jēdzieni, ja runājam par uzņēmuma vadīšanu un uzņēmējdarbību. Bet vai zinām, kas to izraisa? Kas ir iemesls procesiem, kas nenāk par labu nedz mūsu uzņēmumam, nedz mums?

Pašlaik informatīvā telpa ir pārsātināta ar informāciju par dažādiem ezoteriskiem jautājumiem, garīgajām praksēm u.tml., bet kas no tā visa var noderēt tieši uzņēmumu vadītājiem? Lai atlasītu to, kas no informācijas gūzmas noder, jāvelta daudz laika un pacietības. Kā zinām, tieši uzņēmumu vadītājiem ne vienmēr pietiek šo resursu.

Sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru piedāvājam jaunu semināru, kas palīdzēs palūkoties uz biznesu un uzņēmuma vadīšanu no cita skatupunkta – caur bionenerģētikas un energoinformatīvajiem procesiem. Semināru vadīs Gvido Apšinieks, REIKI meistars un bioenerģētikas jautājumu lietpratējs.

Plašāk par semināru “Energoinformatīvie procesi un to ietekme uz uzņēmumiem un to vadītājiem”

Norises datums: 2016.gada 15. septembris no plkst. 15.00 līdz 17.00

Semināra norises vieta: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Krišjāņa Valdemāra iela 35, Rīga

Energoinformatīvie procesi uzņēmumā un to ietekme uz uzņēmuma darbību un vadītāja psihoemocionālo un veselības stāvokli ir maz pētīta un diskutēta tēma. Neapšaubāmi, ka uzņēmuma darbību, tā vadītājus un rezultātus ietekmē daudz un dažādi faktori. Šajā seminārā koncentrēsimies uz tiem faktoriem, kurus ikdienā parasti lielākā daļa ignorē un nemaz neaizdomājas par tiem.

Bioenerģētikas izmantošana uzņēmuma pārvaldē un darba procesa rezultāta panākšanai ir vēl viena maz diskutēta un zināma tēma.

Semināra tematika:

  1. Energoinformatīvie procesi uzņēmumā un to ietekme uz uzņēmuma darbību, darbības rezultātiem un vadītājiem, to psihoemocionālo un veselības stāvokli.
  2. Bioenerģētikas izmantošana uzņēmuma pārvaldē un darba procesa rezultāta panākšanai.
  3. Energoinformatīvā tīrība uzņēmumā un cilvēku domās, darbībās, kā arī attieksmē.
  4. Kā atpazīt, vai ir veikta kāda no bioenerģētiskām darbībām un ir svešas ietekmes uzņēmuma un tā vadītāju darbībā.
  5. Ārējo bioenerģētisko darbību ietekme uz uzņēmumu, tā vadītājiem un viņu ģimenes locekļiem.

Eksperts:

Gvido Apšinieks – profesionālā darbība bioenerģētikā no 1993.gada. REIKI meistars no 1994.gada, REIKI alianses biedrs, uzkrājis 20 gadu darba pieredzi, sadarbojoties ar uzņēmumu vadītājiem un uzņēmējiem.  Palīdz diagnosticēt uzņēmumu un darba vietu enerģētisko tīrību, nepieciešamības gadījuma tās attīra, likvidē svešas ietekmes, diagnosticē uzņēmuma vadošos darbiniekus un dod ieteikumus to spēju produktīvākai izmantošanai.

DALĪBAS MAKSA:

  • LTRK biedriem – vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 12,80 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kuri nav LTRK biedri 42,60 + PVN / personai.

Reģistrācija: http://ej.uz/NA_150916

Cena biedriem

0.00 EUR

Cena citiem

42.60 EUR