Vai Jūs ticat, ka iespējams dubultot Jūsu rezultātus dažu mēnešu laikā? Daudzi, dzirdot šādu jautājumu, uzreiz teiks – neiespējami! Tomēr nesteidzieties ar atbildi un neierobežojiet savu iztēli….

Un ja nu tas ir iespējams? Iedomājieties sevi tuvā nākotnē, iedomājieties, ka Jums tas ir izdevies. Vai izdevās iedomāties? Kādas sajūtas Jums radās? Brīnišķīgas droši vien, vai ne?

Lai panāktu iedomātā realizāciju dzīvē, priecāsimies Jūs redzēt mūsu mācībās MANAGING FOR BREAKTHROUGH RESULTS”, lai palīdzētu Jums atrast īsto recepti  panākumiem. Jūs arī kļūsiet zinošāki par ilgtspējīgiem panākumiem  gan profesionālajā darbībā, gan personīgajā dzīvē, turklāt – darbojoties gudrāk, nevis vairāk. Mēs ticam, ka šīs mācības Jūs iedvesmos un atvērs durvis uz līdz šim maz iepazītu pasauli.

Mācības ir unikālas ar to, ka apvieno procesu pieeju un izpratni par prāta darbību. Pirmā palīdz sakārtot un standartizēt Jūsu aktivitātes, lai panāktu efektivitāti, savukārt otrā – izprast, kā strādā prāts un kā šo izpratni izmantot izcilu rezultātu sasniegšanai.

 

Mācības notiks angļu valodā. Vairāk informācijas un reģistrācija šeit: www.bit.ly/trainingriga