logo_vizitkarte

Kurzemes NVO sadarbības forumā par ilgtspējīgas darbības priekšnoteikumiem

2014.gada 29.novembrī SIA „Leilands un Putnis” valdes priekšsēdētājs Dzintars Putnis piedalīsies Kurzemes NVO sadarbības forumā ar stāstījumu par ilgtspējīgu NVO darbību.

Šā gada 29.novembrī SIA „Leilands un Putnis” valdes priekšsēdētājs Dzintars Putnis piedalīsies Kurzemes NVO sadarbības forumā ar stāstījumu par ilgtspējīgu NVO darbību.

Lekcijas tēma ievirzīs klausītājus pārdomās par to, ka būtiski ir radīt ne tikai vienu veiksmīgu projektu, bet strādāt ilgtermiņā: varbūt lēnāk, bet ilgāk un pamatīgāk.

Dzintars Putnis stāstīs par laika nozīmi un spēju fokusēties uz būtiskākajām lietām, kā arī priekšnoteikumiem, lai NVO spētu strādāt ilgtermiņā un neizdegt: lai NVO darbība nebūtu tikai īsu projektu uzliesmojumi un atsevišķas labas idejas, kas pazūd ikdienas darbu gūzmā.

Foruma mērķis ir veicināt Kurzemes nevalstisko organizāciju sadarbību, pieredzes apmaiņu, kā arī labās prakses nodošanu starp organizācijām. Pasākums notiks Kuldīgā, Mārtiņzālē (Pilsētas laukumā 4) laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Uz forumu aicināti Kurzemes NVO pārstāvji, aktīvie iedzīvotāji, pašvaldību pārstāvji un ikviens interesents.

Plašāka informācija par forumu pieejama Kurzemes NVO atbalsta centra mājas lapā www.kurzemesnvo.lv