2016.gada sākumā AS “Spodrība” ieguva starptautiskās sertifikācijas firmas Bureau Veritas Latvia sertifikātu par integrētās vadības sistēmas atbilstību jauno standartu ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015 prasībām.

Sertifikācijas auditā piedalījās arī Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja pārstāvji, kas nozīmē to, ka sertifikācijas procesam tika pievērsta būtiska nozīme arī no ekspertu puses.

SIA “Leilands un Putnis” konsultants Jānis Bernāts sniedza konsultācijas un ieteikumus integrētās vadības sistēmas ieviešanā un uzturēšanā, palīdzot AS “Spodrība” sagatavoties sertificēšanai.

Valdes priekšsēdētājs, sertificēts vadības konsultants Dzintars Putnis atzinīgi novērtē SIA „Leilands un Putnis” jauniegūto pieredzi integrētās vadības sistēmas ieviešanas jomā:

“Standartu ISO 9001 un 14001 jaunās versijas pašlaik ir aktualitāte vadības sistēmu ieviešanā, jo nav daudz uzņēmumu, kas veikuši esošo vadības sistēmu pārsertifikāciju pēc jauno standartu prasībām. Esam gandarīti, ka AS “Spodrība” konsultēšana tika uzticēta tieši mums – tā ir jauna un vērtīga pieredze mūsdienīgu vadības sistēmu izveidē, kas pavisam noteikti noderēs arī mūsu turpmākajiem projektiem.”

Uzņēmuma ieguvumi, ieviešot Integrēto vadības sistēmu:

  • esošo procesu pārskatīšana un to lietderības izvērtējums;
  • izmaksu samazināšanas sistēmas izveide;
  • mērķu un uzdevumu saskaņošana;
  • uzņēmuma virzība uz kopējo mērķu sasniegšanu;
  • dokumentācijas optimizēšana;
  • uzņēmuma konkurētspējas palielināšana.

SIA „Leilands un Putnis” palīdz izveidot un ieviest efektīvu Integrētās vadības sistēmu. Jautājumos par Integrētās vadības sistēmas izveidi un ieviešanu uzņēmumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu birojs@leiput.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .