logo_vizitkarte

Konsultācijas: ISO 50001 standarta ieviešana un efektivitātes uzlabošana uzņēmumā

Lai atbildētu uz neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar energoefektivitātes standarta ISO 50001 ieviešanu un Lean un 6 Sigma pincipu ieviešanu uzņēmumā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Biznesa konsultantu asociācijas organizētajā biznesa kontakttirgus laikā sniedzām individuālas konsultācijas.

Pasākums notika 2015.gada 17.jūnijā, kurā uzņēmēji un ikviens interesents varēja saņemt individuālas konsultācijas pie nozares ekspertiem par sev interesējošiem jautājumiem.

SIA „Leilands un Putnis” piedāvājumā bija konsultācijas par šādām tēmām:

Energoefektivitātes standarta ISO 50001 ieviešana

Energoresursu lietderīga izmantošana svarīga ne tikai uzņēmuma finanšu līdzekļu ietaupīšanai, bet arī uzņēmuma un visas tautsaimniecības ilgtspējīgas darbības nodrošināšanai, kā arī Eiropas un Latvijas likumdošanas prasību izpildei. Latvijas Energoefektivitātes likums, kuru paredzēts pieņemt šajā gadā, paredz lielajos uzņēmumos veikt energoauditu vai arī ieviest ISO 50001 standartam atbilstošu Energoefektivitātes sistēmu.

Lean un 6 Sigma principu ieviešana uzņēmumā

Jebkura uzņēmuma vadība vēlas, lai tā darbība kļūtu efektīvāka. Kā realizēt šīs nepārtrauktās izmaiņas?

Lean un “6 sigmu” pieejas principu izpratne un to ieviešana var palīdzēt mainīt gan uzņēmuma procesu norisi, gan – kas ir vēl svarīgāk – darbinieku attieksmi pret saviem pienākumiem un iesaistīšanos uzņēmuma pilnveidošanas darbībās.

Konsultācijas sniedza Jānis Leilands, sertificēts vadības konsultants un Lean Six Sigma Black Belt speciālists un pasniedzējs, kas konsultējis vairāk nekā 150 uzņēmumus kvalitātes vadības un procesu efektivitātes jomās, tostarp “Kronospan-Rīga”, „Auto Rīga”, „EKO Getliņi”, Latvijas Banka, „Skonto Būve”, „RBS Skals”, „Lattelekom” u.c.